Kotka norweska leśna CH Bella Leśne Futrzaki*PL

Bella to pierwsza kotka norweska leśna, która pojawiła się w naszej hodowli. Urzekła nas jej niezwykle charakterystyczna, norweska uroda. Znakomity profil, śliczne uszy oraz cudowne, długie futro z pięknym, tygrysim umaszczeniem wykończonym białymi akcentami na łapkach i pod bródką.

20_09_2015 (2)

Podobnie jak urzekająco piękna jest uroda naszej norweskiej dziewczynki, tak samo niezwykły jest jej charakter. Od pierwszego spotkania w hodowli Leśne Futrzaki*PL Bella urzekła nas swoją towarzyskością i niezwykle przyjaznym usposobieniem. Od razu wiedzieliśmy, że nasze rozważania, czy pod nasz dach przygarnąć kocura – kastrata z którym będziemy jeździć na wystawy czy założyć hodowlę kotów się skończyły. Decyzja była szybka. Bella będzie naszą kotką hodowlaną, pierwszą kotką norweską leśną mieszkającą w hodowli z Ogrodu Lorien*PL. Dziś wiemy, że był to naprawdę doskonały wybór. Bella wyrosła na piękną i dostojną królową naszego domu. 15 lutego 2014 roku Bella została mamą pierwszego miotu urodzonego w naszej hodowli kotów. Od pierwszych chwil dzielnie radziła sobie z obowiązkami nowej mamy. Dzięki temu my mogliśmy spać spokojnie, ponieważ  wiedzieliśmy, że Bella w doskonały sposób opiekuje się małymi kotkami norweskim leśnymi i cierpliwie znosi ich wybryki. Jej trudy i czas poświęcony nad opieką nad maluchami został wynagrodzony szybciej niż mogliśmy przypuszczać. 21 i 22 czerwca 2014 na wystawie kotów w Płocku miot A został dwukrotnie wybrany najlepszym miotem Best In Show kategorii 2. Wszyscy sędziowie głosowali na nasze kociaki, a konkurencja była silna 😉

W naszej hodowli Bella uwielbia całymi dniami wylegiwać się w najwyższych punktach Ogrodu i z dystansu obserwować swoje leśne królestwo. W chwilach wolnych od odpoczynku i podziwiania otaczającego ją świata, Bella uwielbia pieścić i bawić się z nami oraz rozrabiać z innymi kotami mieszkającymi w naszej hodowli kotów norweskich leśnych.

Attention: The internal data of table “2” is corrupted!

 Rodowód kotki norweskiej leśnej CH Bella Leśne Futrzaki*PL:

Rodowód kotki hodowlanej Bella Leśne Futrzaki*PL

Wszystkie zdjęcia kotów w  powyższym rodowodzie pochodzą ze stron www właścicieli przodków Belli Leśne Futrzaki*PL

Osiągnięcia wystawowe CH Bella Leśne Futrzaki*PL:

Attention: The internal data of table “1” is corrupted!

Galeria:

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć naszej ślicznej dziewczynki Belli.