Kocięta norweskie leśne w Ogrodzie Lorien

Raz na jakiś czas jedna z naszych kotek staje się po prostu nieznośna. Głośno i uwodzicielsko śpiewa, natrętnie obciera się o meble i innych domowników, zaleca się do Kotała i niezbyt dobrze dogaduje się z innymi kotkami norweskimi leśnymi mieszkającymi w naszym domu. Takie zachowanie oznacza jedno. Nasza kotka dostała rujkę. Jeżeli warunki są sprzyjające, to wtedy zawozimy naszą kotkę na randkę do kocura norweskiego leśnego i zaciskamy kciuki, żeby po 60 dniach w naszym domu pojawiły się śliczne, malutkie kocięta norweskie leśne!

Kocięta norweskie leśne

Kocięta norweskie leśne

Gdy kocięta norweskie leśne pojawiają się w domu

Gdy kocięta norweskie leśne pojawiają się w domu nasze życie na pewien okres diametralnie się zmienia! Każde, nawet najmniejsze piśnięcie budzi strach – czy z kociakiem wszystko w porządku, czy nic złego się nie dzieje. Na szczęście kotki norweskie leśne są wyjątkowo dobrymi i troskliwymi mamami i piśnięcia oraz kwilenia nie są niczym innym jak marudzeniem maluchów i zwracaniem na siebie uwagi. Pierwszy miesiąc życia kociąt norweskich leśnych obfituje w wyjątkowe chwile. Najpierw obserwujemy jak nasze kocięta norweskie leśne otwierają oczy i pierwszy raz oglądają otaczający je świat, potem widzimy ich pierwsze kroki, następnie obserwujemy, jak zjadają swój pierwszy mięsny posiłek. Aż w końcu nasze małe kotki uciekają ze swojego kojca i z podniesionymi antenkami zaczynają eksplorować Ogród Lorien! A później opuszczają nasz dom i ruszają w świat…

Kocięta norweskie leśne na sprzedaż

Kociaki opuszczają nasz dom po ukończeniu co najmniej 3,5 miesięca. Wszystkie są dwukrotnie zaszczepione oraz odrobaczone. Maluchy idące na kolanka opuszczają nasz dom po kastracji. Wszystkie otrzymają wyprawkę, książeczkę zdrowia, chip oraz rodowód wydany przez Fife. Zapraszamy do zapoznania się z Warunkami Kupna.

 

W tej chwili mamy 2 mioty kociąt!

Miot F

Miot F

Miot G

Miot G